tr-TR

Tekirova Transfer

Antalya içerisinde birçok bölgeye hizmet vermekte olan firmamız Tekirova transfer ile Antalya Kemer  ilçesine bağlı olan Tekirova mahallesine de ulaşımınızı sağlayacaktır. Tekirova’nın üç tarafı dağlarla çevrilidir. Civarında bulunan tarihi Phaselis, Olympos ve Yanartaş, Tekirova’yı tarihi güzelliklerin merkezi haline getirmiştir. Tekirova’da aynı zamanda, amacı ve içeriği açısından dünyadaki ilk (Flora-Fauna) doku çalışması olan Eko Park bulunmaktadır. Birçok yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken bu parkta bitkilerin, sürüngenlerin eko içerisinde serbestçe yaşadığı bir doku minyatürü oluşturulmuştur. Tekirova transfer ile sizinde bu bölgeye ulaşımınız güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Birçok yerli ve yabancı turistin gittiği bu bölgede ulaşımda aksaklıklar yaşanmaktadır. Antalya’ya gelerek ulaşımınızı beklemeden ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız transfer hizmetimizden faydalanmalısınız. Firmamız sizlere iyi bir hizmet sunabilmek için Ulaşım Bakanlığının belirlediği şartları en iyi şekilde sağlamayı hedeflemektedir. Araçlarımız sizlerin güvenliğini sağlamak açısından gerekli bütün ekipmana sahiptir. Bütün araçlarımız klimalı olup temizliği ve bakımı düzenli olarak yaptırılmaktadır. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımızda sizlerin isteği doğrultusunda çocuk koltuğu bulundurulmaktadır. Araçlarımızın tamamında zorunlu sigorta mevcuttur. Araç takip sistemleri ile donatılan araçlarımız ile kaza riskinin önüne geçilmek hedeflenmektedir. Tekirova’ya yolculuğunuz esnasında araçta oluşabilecek herhangi bir teknik arızada yedek bir araç bulunduğunuz noktaya yönlendirilerek ulaşımınızda kesinti meydana gelmeyecektir. Transferlerimizi kişiye özel olup konforunuz ön planda tutulacaktır.

tekirova-transferAntalya Tekirova Transfer

Antalya’ya geldiğiniz noktadan sizleri alarak Tekirova’ya transferinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirecek olan firmamıza rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatlar ile transfer hizmetinden faydalanabileceğiniz gibi ödemeyi ister eft, havale yöntemi ile isterseniz transferiniz esnasında şoförümüze de yapabilirsiniz. Ekibimiz deneyimli olup bütün Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir. Ulaşım Bakanlığı’nın ulaşım şartlarına uygun olarak hizmet vermekte olan firmamız sizlere güvence vermektedir. Firmamız sağlık açısından önemli olan araç temizliğine de gerekli önemi göstermektedir. Klima filtreleri her ay düzenli olarak temizlenerek solunum sıkıntısı yaşamanızın önüne geçiliyor. Aracın döşemeleri sterilizasyon ilaçları ile temizlenerek hijyenik bir ortam sağlanmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda host ya da hostesler ile de transferiniz gerçekleştirilebilmektedir. Antalya içerisindeki ulaşımınızı güvenli hale getirmek için çalışmalarını sürdüren ekibimiz ile her şey sizler için daha kolay olacaktır. Tekirova transfer ile Antalya’ya geldiğiniz noktadan sizleri karşılayarak Tekirova’ya transferinizi gerçekleştiriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda dönüş transferinizde ekibimiz tarafından planlanmaktadır.

antalya-tekirova-transferAntalya Havalimanı Tekirova Transfer

Antalya havalimanında şoförlerimiz tarafından karşılanarak Tekirova’ya ulaşımınızı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız can güvenliğinizi ve sağlığınızı göz önünde bulundurarak araçlarımız hazırlanmaktadır. Firmamız sağlık açısından önemli olan araç temizliğine de gerekli önemi göstermektedir. Klima filtreleri her ay düzenli olarak temizlenerek solunum sıkıntısı yaşamanızın önüne geçiliyor. Aracın döşemeleri sterilizasyon ilaçları ile temizlenerek hijyenik bir ortam sağlanmaktadır. Tekirova transfer ile Antalya’daki ulaşımınız kontrol altına alınmış olacaktır. Sizleri havalimanlarında isminizin yazılı olduğu levha ile karşılayan şoförlerimiz ile Tekirova’ya olan yolculuğunuz devam edecektir. Havalimanlarında taksi ya da toplu taşıma aracı bekleyerek sıkıntı çekmeden sizlere ulaşım imkanı sunan Tekirova transfer ile güvende bir yolculuk sağlayacaksınız. Çocuğunuz olması durumunda aracımızda çocuk koltuğu bulanacaktır. Uygun bir fiyat ve birçok ödeme seçeneği ile sizler için en iyi yolculuğu planlayan firmamız sizlerin transferini kaliteli bir şekilde gerçekleştirecektir. Web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi iletişim numaramız ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız sizlere kaliteli ve hızlı bir ulaşım imkanı sunmayı hedeflemektedir.