tr-TR

Kemer Transfer Firmaları

Yerli ve yabancı turistler tarafından çok fazla tercih edilen Kemer bölgesinde ulaşımı kolaylaştırmak için birçok Kemer transfer firmaları bulunmaktadır. Antalya’ya 40 km uzaklıkta olan Kemer birçok açıdan tercih edilen bir tatil beldesidir. Denizin berraklığı, ormanın yeşilliği, deniz dalgalarının çam ağaçlarına kadar uzanması ve çam ağaçlarının plajlarda gölgelik olarak kullanılması oldukça cazip gelmektedir. Beldibi mevkiinden başlayarak Tekirova’ya kadar olan tüm kıyı tamamen doğal plajdır.  Ayrıca birçok mağarayı bünyesinde barındıran Kemer bölgesi yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Antalya’nın birçok gözde tatil beldesinden biri olan Kemer’ de ulaşım transfer firmaları tarafından daha kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Transfer hizmeti sizlere Antalya’ya varış noktanızdan, gitmek istediğiniz bölgeye kadar size eşlik edecek donanımlı ve konforlu araçlar ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kemer transfer firmalarından biri olan firmamızda sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak için yenilikçi çalışmalarını sürdürmektedir. Otogar, havalimanı gibi alanlarda toplu taşıma aracı ya da taksi beklemeden transferinizi gerçekleştiriyoruz. Belirtilen tarih ve saatte deneyimli şoförlerimiz tarafından belirttiğiniz bölgeden alınarak ulaşımınıza devam edebileceksiniz. Kemer transfer firmamız sizlerin güvenilir ve rahat bir yolculuk yapabilmeniz için gereken koşulları sağlayacaktır.  Firmamız Ulaşım Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu şartlar doğrultusunda hizmet vermektedir. Araçlarımızın tamamında zorunlu sigortası mevcuttur. Bütün araçlarımız klimalı olup temizliği ve bakımı düzenli olarak yaptırılmaktadır. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımızda sizlerin isteği doğrultusunda çocuk koltuğu bulundurulmaktadır.

kemer-transferAntalya Kemer Transfer

Yolculuk bizler için hep bir zorluk olmuştur, yolculuk boyunca oluşan yorgunluk hissini üzerimizden atamadan sevdiklerimizi bir an önce varmak istedikleri noktaya ulaştırmak için taksi ya da toplu taşıma araçları arayışına gireriz. Kemer transfer firmaları Antalya’da ki trafik yoğunluğuna çözüm olmak amacı ile hizmet vermektedir. Sizlerin Antalya Kemer’e en kolay şekilde ulaştırmak için Kemer’de hizmet vermekte olan firmamızda sizlere kaliteli ve güvenilir ulaşım sağlamayı amaçlamaktadır. Ertelediğimiz tatil planımızı, iş görüşmemizi ya da benzer bir planımızı hayata geçirme imkanı sunan transfer hizmeti ile istediğiniz yolculuğu planlayabiliriz. Toplu ulaşım sistemi ve şehrin trafik yoğunluğundan dolayı kısa bir sürede ulaşacağınız alana 3-4 saatte ulaşım sağlayarak ve çok uzak mesafelerde birkaç araç değiştirerek ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Fakat transfer hizmeti ile hiçbir araç değişikliği yapmadan tek bir araç ile istediğiniz noktaya daha kısa sürede ulaşabileceksiniz. Kemer’de bulunan ofisimizde sizlere hizmet sunan firmamız ile iletişime geçerek sizlerde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Geldiğiniz noktada sizleri karşılayan şoförlerimiz eşliğinde dilediğiniz noktaya ulaşımınız güvenli bir şekilde sağlanacaktır.

kemer-havalimani-transferKemer Transfer

Transfer firmaları arasında ön plana çıkan firmamız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek için yenilikçi çalışmalarını sürdürmektedir. Ekibimiz deneyimli olup bütün Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir. Ayrıca bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimlerde verilmiştir. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımız sizlerin şartlarına uygun bir şekilde hazırlatılmaktadır. Yolculuğunuzun daha sakin ve kontrollü geçmesi için ulaşımınızı önceden planlamış olmanız sizlere bir avantaj sağlayacaktır. Antalya’ya gelmeden önce rezervasyon yaptırarak Antalya’daki ulaşımınız kontrol altına alınacaktır. Sizleri geldiğiniz noktadan Kemer’e ulaştıracağımız gibi dönüş transferinizi de planlıyoruz. Firmamız aracın olası bir teknik arıza ile durması durumunda sizlerin bulunduğu konuma yedek bir araç yönlendirilerek mağdur olmanızın önüne geçmektedir. Sizlerin ulaşımını en ince ayrıntısına kadar planlayan profesyonel ekibimiz ve deneyimli şoförlerimiz ile ayrıcalıklı bir yolculuk yapın.