Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/kemertransfer/public_html/wp-content/plugins/404-to-301/vendor/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
Kemer Antalya Transfer Hizmeti | Kemer Transfer tr-TR

Kemer Antalya Transfer Hizmeti

Bravo transfer olarak sizleri Antalya havalimanından alıp Antalya’nın her alanına ulaştırabildiğimiz gibi Antalya’nın en çok ziyaret edilen semti Kemer’e de ulaştırıyoruz. Çoğu transfer firması var olan trafik sorunu yüzünden Kemer’e yaklaşmazken biz Bravo Transfer olarak sizlere Antalya’nın neresine giderseniz gidin ulaştırma sözü veriyoruz. Bu yüzden de antalya havalimanı transfer sektöründe bir numaralı koltuğu hiç kimseye kaptırmıyoruz.

Yıllardır sektörün zirvesinde olan firmamız Antalya havaalanı transfer işinde adeta uzmandır. Deneyimli teknik ekibimizin rezervasyon düzenlemeleri ve deneyimli şoförlerimizin güleryüzlü hizmetleri sayesinde sizleri istediğiniz yere kadar benzersiz bir şekilde ulaştırıyoruz. Araç filomuz oldukça geniş olmakla beraber Kemer Antalya transfer esnasında maksimum 13 kişilik bir ekibi tek araba ile seyahat ettirebiliyoruz. Eğer 13 kişiden fazla iseniz bunu bize belirttiğiniz takdirde 2. Aracı hatta 3. Aracı temin edebilmeniz mümkündür. Fakat bunu rezervasyon yaptırırken söylemeniz gerekmektedir.

Profesyonel Ekip İle Memnuniyetli Müşteriler

Uzun yıllardır antalya havaalanı transfer sektörünün içerisinde bulunmamız çoğu konuda diğer firmalara göre gelişmemizi sağladı. Bu gelişmeler bizlere müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir. Bravo transfer olarak birinci önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmekten gurur duyuyoruz.

Antalya Kemer transfer rezervasyonu yaptırdığınız takdirde dilediğiniz araç siz henüz havaalanına iniş yapmadan yarım saat önce kemer-antalya-transfer-hizmetisizi beklemeye koyulmaktadır. Siz havaalanından iner inmez yorgun argın bir de taksi ile uğraşmak zorunda kalmadığınız gibi bravo transfer olarak müşterilerimizi havaalanı içerisinde bir dakika bile bekletmemeyi ilke edinmiş vaziyetteyiz.

Araçlarımızın her birinin içerisinde Televizyondan yol bilgisayarına kadar türlü türlü elektronik alet bulunmaktadır. Bu da yolcularımızın kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağladığından rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlamaktadır. Bütün bu özellikleri bünyemizde barındırdığımızı öğrendikten sonra fiyatlarımızın uçuk olduğunu düşüneceksiniz.

Fakat fiyat listemize baktığınız durumda çok şaşıracaksınız. Çünkü firmamız antalya havalimanı transfer firmaları genelinde en düşük fiyat ile çalışan firmadır. Bir kez daha belirtmek isteriz ki bravo transfer olarak birinci önceliğimiz müşterilerimizin içinde bıraktığımız memnuniyet hissidir. Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına gün geçtikçe ekibimizi geliştirmeye devam ediyoruz.