Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/kemertransfer/public_html/wp-content/plugins/404-to-301/vendor/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
Kemer Antalya Havaalanı Transfer | Kemer Transfer tr-TR

Kemer Antalya Havaalanı Transfer

Kemer Transfer

Antalya’nın en güzel yerlerinden birisi olan Kemer’de Bravo transfer olarak Kemer Antalya Havaalanı transfer hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve konforlu bir transfer hizmetinin adresi olan firmamızın sizlere sağlamış olduğu ayrıcalıklardan bahsetmeden önce kısaca Kemer’den neden tatil ve gezi için Kemer’in seçilmesi gerektiği hakkında bilgi verelim. Kemer Türkiye’nin güney sahilinde, yaklaşık olarak Antalya’nın 43 km. batısında bulunmaktadır. Kemer Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen tatil şehri olan Antalya’nın en fazla tercih edilen ilçelerinden birisidir.

Kemer deyince gözümüzde herkesin bulunmak isteyeceği çam ağaçlarının, dağların, tertemiz doğanın ve en önemlisi denizin yer aldığı bir yer canlanmaktadır. Kemer’in bu kadar fazla tercih edilmesinin arkasında muhteşem denizi, doğal güzellikleri, ormanları, koyları, plajları, restoranları ve alışveriş merkezlerinin olmasından kaynaklanmaktadır.

Kemer Transfer firması olarak siz değerli ziyaretçilerimize en kaliteli hizmetleri vermekten her zaman gurur ve mutluluk duyduğumuzu belirtmekteyiz. Eğer sizde Kemer’e gitmek istiyorsanız uçak bileti ve kalacak yeri ayarladıysanız fakat uçaktan indikten sonra kalmak istediğiniz yere nasıl gideceğiniz hakkında fikriniz yoksa Antalya Kemer transfer hizmetini en iyi şekilde vermeye çalışan Bravo transfer olarak sizlere her zaman yardımcı olabiliriz. Uçaktan indiğinizde kalmak istediğiniz yere yüklü taksi ücretleri ve kalabalık, rahatsız toplu taşıma araçları ile gitmek istemiyorsanız Kemer Antalya transfer olarak şoförlü araçlarımız ile sizlere hizmet verebiliriz.goynuk-transfer

Kısaca Kemer Transfer Hizmetimiz

Kemer Transfer hizmetimizin işleyişini siz değerli müşterilerimize açıklayalım. Öncelikle internet sitemiz üzerinde yer alan herhangi bir iletişim adresimiz ile bizler ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Sizler ile iletişim kuran müşteri temsilcimize kaç kişi geleceğinizi, nasıl bir araç talep ettiğinizi, uçak iniş saatinizi ve havalimanından gitmek istediğiniz yerin mesafesi bilgilerini vermeniz gerekmektedir. Bu bilgileri verdikten sonra müşteri temsilcimiz sizlere ücret bilgisini verecektir ve rezervasyon işleminizi yapacaktır. Transfer günü geldiğinde siz uçaktan iniş yapmadan önce elinde firmamıza ait isminizin yer aldığı mini bir tabela ile şoförümüz sizi hazırda bekliyor olacak. Şoförümüz sizleri araca alacak ve gitmek istediğiniz yere en güvenli ve en hızlı şekilde götürecek.