tr-TR

Antalya Havalimanı Transfer

Havalimanlarında beklemenize gerek kalmadan, sıkıntı çekmeden ulaşımınızı sağlayan Antalya havalimanı transfer hizmeti ile kaliteli bir yolculuk yaşayacaksınız. Havalimanı transferi sayesinde havalimanına vardığınız andan itibaren sizin için hazırlanmış olan aracımız sizi bekliyor olacaktır. Böylelikle Antalya’ya vardığınız andan itibaren gideceğiniz noktaya ulaşımınız sağlanacaktır. Bu hizmet sayesinde yolculuk çilesinden kurtulacağınız gibi transfer hizmetinin konforunu da yaşayacaksınız. Antalya’ya ayak bastığınızda sizleri isminizin yazılı olduğu levha ile karşılayan şoförlerimiz ile güvenli bir yolculuk yapabileceksiniz. Antalya seyahatinize başlamadan önce yaptıracağınız rezervasyon ile sizlere en uygun araçlar seçilerek havalimanlarına yönlendirilecektir. Böylelikle havalimanında taksi ya da toplu ulaşım araçlarını beklemenize gerek kalmadan yolculuğunuz kesintisiz devam edecektir. Ulaşım yoğunluğu nedeniyle maalesef toplu ulaşım sistemi ve şehrin trafik karmaşıklığı yüzünden 1 saatte uçaklar çok uzak mesafelerden gelmenize rağmen Antalya Havalimanı’ndan gideceğiniz az mesafede bir yere 2-3 bazen 4 saate varan saatte ulaşabiliyorsunuz ve bir kaç defa araç değiştirmek durumunda kalıyorsunuz. Bu nedenle bir çile haline dönüşen ulaşım sizleri hayal ettiğiniz tatili gerçekleştirmekten alıkoyuyor. Bütün bu ulaşım sıkıntısını yaşamadan, stressiz bir yolculuk yapabilmek için Antalya havalimanı transfer hizmetimizden faydalanın, sizleri istediğiniz bölgeye güvenli bir şekilde ulaştıralım. Web sitemiz üzerinden ya da iletişim adresimizden bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Havalimanlarına gelen misafirlerimizin mağdur olmaması için transfer hizmeti sunan firmamız sizleri havalimanlarından karşılayarak istediğiniz alana ulaşımınızı sağlayacaktır.

antalya-transferAntalya Transfer

Transferlerimizi kişiye özeldir. Sizlerin güvenliği açısından bütün şartlar sağlanmaktadır. Araçlarımız sigortalı ve servis tüzüğüne uygundur. Araçlarımızda isteğiniz doğrultusunda çocuk koltuğu bulundurulmaktadır. Araçlarımızın bakımı düzenli olarak yaptırılarak solunum rahatsızlığı oluşturabilecek klima filtreleri düzenli olarak temizlenerek araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile temizlenmektedir. Araçlarımızın tamamında araç takip sistemi (ARVENTO) kurulu olup, çalışanlarımız ve araçlarımız anlık takip ve kontrol edilmekte, bu sayede olası kaza risklerini minimuma indirmeye hedeflemekteyiz. Araçlarda transferiniz esnasında yaşanacak olan bir teknik arızada hiçbir şekilde mağdur edilmeyeceksiniz. Sizlere yedek bir araç gönderilerek transfer işleminiz sürdürülecektir. Sizlerin güvenliği için her şeyi standartlara uygun olarak yerine getiren Antalya havalimanı transfer ile kaliteli ve güvenli bir yolculuk yapabileceksiniz. Personellerimizin tamamına Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir ve bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler verilerek deneyimli bir ekip oluşturulmaktadır. Araçlarımız servis tüzüğüne uygun olup sizlerin konforunu sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır.

Antalya doğal güzellikleri ve tarihi yapısından dolayı birçok yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bu nedenle ulaşımda yoğunluklar yaşanmaktadır. Firmamız bu yoğunluğun arasında sizlere iyi bir hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Uçağınıza binmeden önce web sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon sayesinde rahat bir yolculuk fırsatı yakalayacaksınız. Sizler için en uygun aracı hazırlayarak sizi havalimanından varacağınız noktaya kadar güvenli ve zaman kaybı yaşamadan ulaştıracak olan firmamız için sizin memnuniyetiniz her şeyden önce gelmektedir. Sizlerin güvenliği için bütün her şeyi dikkatlice planlayan firmamız transferinizi gerçekleştirecektir. İstediğiniz takdir de dönüş transferinizde ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Uygun bir fiyat ile sizleri havalimanlarından karşılayarak istediğiniz noktaya ulaşımınızı sağlıyoruz. Antalya havalimanı transfer hizmeti ile uygun bir fiyata ayrıcalıklı yolculuk şansı elde edeceksiniz. Firmamıza ödemenizi etf ya da havale işlemleri ile yapabileceğiniz gibi transferiniz gerçekleşirken şoförümüze de yapabilirsiniz. Firmamıza web sitemiz üzerinden ya da iletişim numaramızdan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.