tr-TR

Alanya Transfer

Antalya’nın gözde bölgesi olan Alanya’ya ulaşmak isteyen misafirlerimize Alanya transfer hizmeti sunmaktayız. Antalya’ya gelerek ulaşım sıkıntısı yaşamadan Alanya’ya ulaşmak isteyen misafirlerimizi geldikleri noktada karşılayarak güvenli bir ulaşım sağlıyoruz. Firmamızın bünyesinde bulunan araçlar son derece bakımlı olup zorunlu sigortaları yaptırılmaktadır. Bakımları düzenli olarak yaptırılan araçlarımızda solunum rahatsızlığı oluşturabilecek klima filtreleri düzenli olarak temizlenerek araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile sterilize edilmektedir. Kaza risklerini minimuma indirgemeyi hedefleyen firmamız araçlarında araç takip sistemi (ARVENTO) kuruludur.  Sizlerin isteği doğrultusunda araçlarımızda bebek koltuğu bulundurulmaktadır. Alanya transfer hizmetimizden yararlanmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır. Antalya’ya geldiğiniz gün belirtmiş olduğunuz adresten alınarak Alanya’ya ulaşımınız gerçekleştirilecektir. Firmamız sizlere Ulaşım Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu ulaşım şartları doğrultusunda bir hizmet sunmaktadır. Araçlarımız en yüksek konfor standartlarına sahip olmalarının yanında, trafik kanunu kapsamında gerekli güvenlik standartlarına uygundur ve taşımacılık yetki belgelerine sahiptir. Firmamızda görev alan sürücülerimiz, bilgili, deneyimli ve yine gerekli yetki belgelerine sahiptir. Sizlerin Antalya’ da ki ulaşımınızı en doğru şekilde sağlamak için Alanya transfer olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz hizmetten rezervasyon yaparak faydalanabilirsiniz. Firmamız sizlerin Antalya’da tüm tatil beldelerine, çeşitli gezi noktalarından, konaklayacağınız otel önüne kadar tatilinizin başlangıç serüveninde sizlere her zaman güvenilir kaliteli transfer hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Ulaşımın yoğun olduğu turizm şehri Antalya’da sizlere sunduğumuz bu hizmet ile yorulmadan ve stresten uzak bir yolculuk ile Alanya’ya ulaştırılacaksınız. Sizleri Antalya’ya geldiğiniz noktadan Alanya’ya ulaştırdığımız gibi dönüş transferinizi de isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.  Alanya tarihi ve doğal yapısı ile birçok turist tarafından tercih edilmektedir. Ulaşım yoğunluğu yaşanan bu bölgeye firmamız kontrollü bir şekilde ulaşımınızı sağlayacaktır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen firmamız deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Firmamız personellerine Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir ve bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimler verilmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile Alanya’ya transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ödemede de hiçbir sıkıntı yaşamadan eft ya da havale yapabileceğiniz gibi transfer esnasında şoförümüze de yapabilirsiniz. Antalya’da ki ulaşımınızı Antalya’ya varmadan önce Alanya transfer hizmetimiz ile kontrol altına alabilirsiniz. Sizin ve ailenizin güvenli bir şekilde yolculuğunu garantileyen transfer hizmeti sayesinde ulaşım detayları için düşünerek kendinizi yormanıza gerek kalmayacaktır. Firmamız sizler için her şeyi düşünerek planlayacaktır.

alanya-transfer-3Antalya Havalimanı Alanya Transfer

Alanya transfer firması olarak Antalya havalimanına gelen misafirlerimizi karşılayarak Alanya’ya ulaşımlarını kolaylaştırıyoruz. Havayolu birçok insan tarafından tercih edilen ulaşım yollarımızdan biridir. Bu nedenle havalimanlarında belli bir yoğunluk olması ulaşımda bazı aksaklıklara neden olur. Alanya transfer olarak Antalya havalimanlarındaki bu yoğunluktan sizleri kurtararak Alanya’ya güvenli bir ulaşım sağlamanızı amaçlamaktayız. Sizler uçaktan indiğiniz anda ulaşımınızda hiçbir kesinti yaşamadan özel araçlarımıza binerek Alanya’ya doğru yola çıkma ayrıcalığı elde edeceksiniz. Sizleri havalimanlarında bekleyen şoförlerimiz ellerinizde isminizin bulunduğu bir levha ile sizleri karşılayacaklar. Yoğun bir ulaşım ağına sahip havalimanlarından Alanya’ya rahat bir ulaşım sağlayarak tatilinize iyi başlangıç yapmış olacaksınız. Uçağınıza binmeden önce web sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon sayesinde rahat bir yolculuk fırsatı yakalayacaksınız. Sizler için en uygun aracı hazırlayarak sizi havalimanından varacağınız noktaya kadar güvenli ve zaman kaybı yaşamadan ulaştıracak olan firmamız için sizin memnuniyetiniz her şeyden önce gelmektedir. Antalya havalimanından Alanya’ya ulaşımınız rahat ve güvenli bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilecektir.